فراموشی مشخصات خود؟

ایجاد حساب کاربری

مهدی پولکی تبار

مدیرعامل شرکت هفت خوشه

اینجانب طی 25 سال گذشته از طریق شرکت در دوره های آموزشی، تدریس، شرکت در سمینارها و نمایشگاههای تخصصی و هم چنین کارهای اجرایی متعدد و تعامل با بسیاری از شرکتها هم چنین مشاوره تجاری سازی و بازریابی مراکز معتبر همچون پژوهشگاه شیمی و مهندسی شیمی ایران ، همواره تلاش کرده ام تا در حوزه اجرای ایده های نو و کاربردی، گامی در جهت پیوند علم و صنعت بردارم.

تمام تلاشم این است که تحولی در جهت رفع این مشکل مردم عزیز کشور به وجود آورم..راهکار برطرف کردن موانع را همدلی وهمکاری واقعی میدانم و باورم بر این است که رهایی از هر قید و بندی فقط از مسیر نظم میگذرد .

در " حوزه پایش سلامت اجتماعی " نیز با همیاری و مشارکت مجموعه روشنا قصد دارم تا راه های نوینی را در بحث غربالگری آغاز کنم .
همان گونه که مستحضرید دانشمندان و پژوهشگران علم شیمی و بیوشیمی طی سالیان متمادی برای رفع مشکل عدم فراگیر بودن تجهیزات تشخیص بیماری ها ، تحقیقات بسیاری در زمینه تست های سریع (Rapid test ) و حسگر آلاینده محیطی و یا میکروبی انجام داده اند. هدف از این پژوهش ها مناسب سازی هم درجهت کاهش هزینه و هم سهولت استفاده برای مصرف کنندگان در اقصی نقاط دنیا بوده است .

در کشورمان ایران نیز این شاخه از علم در حال توسعه می باشد و قصد دارد تا با هزینه های بسیار اندک و قبل از حاد شدن بیماری (انواع سرطان – عفونی و .... ) با میزان دقت قابل قبولی مشکل را تشخیص داده و در صورت احتمال خطر ،افراد مشکوک به بیماری را به کلینیک های پزشکی هدایت نماید . همکاری چندین ساله با این مراکز علمی من را برا ان داشت که با منسجم کردن این فعالیت ها سمت و سویی جدیدی در این عرصه رقم زنم
شرکت هفت خوشه پروین ایده بر گرفته از سخن رسول مهربانی ها که فرمودند « اگر علم در ستاره ثریا هم باشد مردمانی از سرزمین پارس به ان دست خواهند یافت » در سال ۸۸ تاسیس گردید . خوشه پروین مجموعه از ستاره هایی است که ۷ تای انها با چشم قابل رویت است . چشم انداز این شرکت ساخت ایده های نوین است و ماموریت ان حل مشکلات از نو ایده ها میباشد . تا کنون 5 طرح صنعتی به ثبت رسیده . یک پروژه ملی در خصوص اکسید آلومنیوم از سرباره ، مشترک با پژوهشگاه شیمی و به عنوان شرکت پشتیبان زنجیره ارزش ابریشم (طرح پایلوت در شرق اصفهان ) برخی از افتخارات این مجموعه می باشد.

دانلود رزومه مهدی پولکی تبار

یادداشت های من

خاطرات من

  • در هادی فلاحی

    دلنوشته ای از هادی شماره دوم

    دلنوشته ای از هادی شماره دوم دلنوشته ای از هادی شماره دوم دلنوشته ای از هادی شماره دوم دلنوشته ای از هادی شماره دوم دلنوشته ای از هادی شماره دوم دلنوشته ای از هادی شماره دوم دلنوشته ای از هادی شماره دوم دلنوشته ای از هادی شماره دوم دلنوشته ای از هادی لایک ۱+ کاربرانی که این مطلب را پسندیده اند: ۰۰...
  • در هادی فلاحی

    دلنوشته ای از هادی 

    دلنوشته ای از هادی دلنوشته ای از هادی دلنوشته ای از هادی دلنوشته ای از هادی دلنوشته ای از هادی دلنوشته ای از هادی دلنوشته ای از هادی دلنوشته ای از هادی دلنوشته ای از هادی دلنوشته ای از هادی دلنوشته ای از هادی دلنوشته ای از هادی دلنوشته ای از هادی دلنوشته ای لایک ۰ ۰۰...

گالری تصاویر

حامیان من

بالا