فراموشی مشخصات خود؟

ایجاد حساب کاربری

اکبر سهرابی

مدیر عامل شرکت  نگین حاتم کویر

کارشناسی ارشد کارآفرینی از دانشگاه علامه طباطبایی و مدیرعامل شرکت کارآفرینی نگین حانم کویر. کمتر از سه ماه است که بعنوان مسئول اشتغالزایی قرارگاه پیشرفت و آبادانی در استان یزد فعالیت می کنم.
بصورت تخصصی در حوزه کارآفرینی روستایی فعالیت می کنم و در چند استان کشور در روستاهای محروم فعالیت های پژوهشی و اجرایی انجام می دهم.

شرکت کارآفرینی نگین حاتم کویر دو سال است که ثبت رسمی شده و طی این دو سال در چند پروژه ملی و بین المللی فعالیت کرده است. در حال حاضر نیز این شرکت در استانهای یزد، خراسان شمالی، کرمان و خراسان جنوبی فعال می باشد. تدوین سند معیشت و سند توسعه روستاها و همچنین ایجاد زنجیره های ارزش کامل کسب و کار در چندین روستا از جمله اقدامات این شرکت می باشد.

دانلود رزومه اکبر سهرابی

یادداشت های من

خاطرات من

  • در هادی فلاحی

    دلنوشته ای از هادی شماره دوم

    دلنوشته ای از هادی شماره دوم دلنوشته ای از هادی شماره دوم دلنوشته ای از هادی شماره دوم دلنوشته ای از هادی شماره دوم دلنوشته ای از هادی شماره دوم دلنوشته ای از هادی شماره دوم دلنوشته ای از هادی شماره دوم دلنوشته ای از هادی شماره دوم دلنوشته ای از هادی لایک ۱+ کاربرانی که این مطلب را پسندیده اند: ۰۰...
  • در هادی فلاحی

    دلنوشته ای از هادی 

    دلنوشته ای از هادی دلنوشته ای از هادی دلنوشته ای از هادی دلنوشته ای از هادی دلنوشته ای از هادی دلنوشته ای از هادی دلنوشته ای از هادی دلنوشته ای از هادی دلنوشته ای از هادی دلنوشته ای از هادی دلنوشته ای از هادی دلنوشته ای از هادی دلنوشته ای از هادی دلنوشته ای لایک ۰ ۰۰...

گالری تصاویر

حامیان من

بالا